skip to Main Content
+372 433 3297 vol@vol.ee 8. juuni 2019 Viljandi Lauluväljak
Laulu- ja tantsupeo kunstiline juht Pille Kährik 528 8256‬ pille.kahrik@vilgym.edu.ee
Koolikooride liigijuht Kadi Kask 5650 9314 kadi.kask.006@gmail.com
Laulupeo orkestri juht, muusikaline assistent Aare Külama kylamaster@gmail.com
Tantsupeo liigijuht Laura Mander 5192 5248 laura.mander71@gmail.com
Tantsupeo liigijuhi assistent Reelika Poroson 5343 1044 reelika.poroson@gmail.com
Peo lavastaja Tanel Ingi tanel.ingi@ugala.ee
Korraldusjuht Brita Kaljuvere 5666 8563‬ brita.kaljuvere@gmail.com
VOL projektijuht, sotsiaalmeedia juht Jaana Hinno 521 2401 jaanahinno@gmail.com
Meedia- ja turundusjuht Signe Susi 510 9423 signesusi@gmail.com
Sponsorlusjuht Killu Kolsar 5650 1737 killukolsar@gmail.com
Ligipääsetavuse juht Piret Aus 528 0515 piret.aus@gmail.com
Ligipääsetavuse juhi assistent Liis Aedmaa liis.aedmaa@gmail.com
Rongkäigu korraldaja Piia Mänd 5302 3135 piia.mand@viljandivald.ee

Viljandimaa Omavalitsuste Liit

Reg. kood: 80179941
Vabaduse pl. 4, Viljandi 71020
Tel: +372 433 3297
vol@vol.ee

Kontaktvorm

Saada meile kiri kasutades kontaktvormi

Kontaktvormi kaudu kirja saatmisel saadetakse koopia kirjast ka teie aadressile.

Vormil hoiab silma peal Google Recaptcha teenus.

Back To Top