skip to Main Content
+372 433 3297 vol@vol.ee 8. juuni 2019 Viljandi Lauluväljak

Repertuaari materjalid esinejatele on privaatsed, kuhu pääseb vaid parooliga.

TantsurepertuaarLaulurepertuaar | Proovigraafik | Rivistumised ja paigutused laval |

Viljandimaa laulu- ja tantsupeol esinevad laulukoorid ja tantsurühmad ning juhendajad.

0
laulukooride juhendajat
0
laulukoori
0
tantsurühmade juhendajat
0
tantsurühma

Laulukoorid

A. Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi mudilasoor (Sirje Veerme)

A. Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi noortekoor (Ülle Roomets)

Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi poistekoor (Sirje Veerme)

Abja Gümnaasiumi lastekoor (Kadi Kask)

Abja Gümnaasiumi mudilaskoor (Kadi Kask)

Abja Gümnaasiumi poistekoor (Kadi Kask)

Abja naiskoor Õbeäidsme (Siirius Sikka)

Eesti Ingeri-Soome Kultuuriseltsi segakoor SÄVEL (Valli Pang)

Halliste Põhikooli mudilaskoor (Vilja Vister)

Heimtali Põhikooli mudilaskoor (Ene Uuland)

Jakobsoni kooli lastekoor (Kersti Soopa)

Kalmetu Põhikooli mudilaskoor (Tiiu Kivilaan)

Karksi-Nuia naiskoor „Maimu“ (Ivi-Heljo Harju)

Kirivere Kooli mudilaskoor (Sinne Saar)

Kolga-Jaani Põhikooli lastekoor (Helen Hulkko)

Kolga-Jaani Põhikooli mudilaskoor (Helen Hulkko)

Kõpu mudilaskoor (Kätlin Kink)

Kõpu naiskoor (Kätlin Kink)

Meeskoor Sakala (Kadi Ritsing, Liisi Toomsalu ja Henri Roht)

Mõisaküla kammerkoor Kungla (Kertu Kukka ja Kadi Kask)

Olustvere põhikooli lastekoor (Agnes Kurg)

Olustvere põhikooli mudilaskoor (Agnes Kurg)

Olustvere segakoor Lehola (Agnes Kurg)

Porvoon Mieslaulajat (Pekka Itkonen)

Saarepeedi Kooli mudilaskoor (Egle Sild)

Segakoor „Leelo“ (Agnes Kurg ja Mait Reimann)

Segakoor Üits Viis (Liisi Toomsalu, Marieta Mõttus-Asson ja Tiina Lillepuu)

Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoha mudilaskoor (Lii Lõhmus)

Suure-Jaani Kooli Suure-Jaani õppekoha mudilaskoor (Lii Lõhmus)

Suure-Jaani Kooli Vastemõisa õppekoha mudilaskoor (Ene Uuland)

Suure-Jaani lastekoor (Riina Mankin)

Suure-Jaani segakoor ILMATAR (Riina Mankin)

Tarvastu Gümnaasiumi mudilaskoor (Tiina Lillepuu)

Tarvastu-Õru Laulukoor (Margit Aigro)

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia segakoor (Pille Kährik)

Viiratsi Kooli MUDILASKOOR (Valli Pang)

Viljandi Gümnaasiumi noortekoor (Pille Kährik ja Henri Roht)

Viljandi Jakobsoni Kooli mudilaskoor KIRILINNUD (Kristi Vastisson)

Viljandi Jakobsoni Kooli poistekoor MULGI-JÕMMID (Kristi Vastisson)

Viljandi Kesklinna Kooli lastekoor (Esta Kivisild)

Viljandi Kesklinna Kooli mudilaskoor (Esta Kivisild)

Viljandi Kesklinna Kooli poistekoor (Esta Kivisild)

Viljandi Muusikakooli Mudilaskoor (Kristi Oolo)

Viljandi naiskoor Eha (Helli-Tiiu Piirikivi)

Viljandi Noorte Sümfooniaorkestri koor (Maarika Reimand)

Viljandi Paalalinna Kooli lastekoor (Signe Ristisaar)

Viljandi Paalalinna Kooli mudilaskoor (Signe Ristisaar)

Viljandi poistekoor (Riina Trumm ja Signe Ristisaar)

Viljandimaa Kammerkoor (Kadi Ritsing)

Võhma Kooli lastekoor (Maila Juudas)

Võhma Kooli mudilaskoor (Maila Juudas)

Võhma Kooli Vilistlaste naiskoor (Maila Juudas)

Tantsurühmad

Halliste Põhikooli 2.-3. klassi tantsurühm (Milvi Kull)

Heimtali Põhikooli 1. klassi rahvatantsurühm (Eneli Rimpel)

Heimtali Põhikooli 2.-3. klassi rahvatantsurühm (Eneli Rimpel)

Heimtali Põhikooli 4. klassi rahvatantsurühm (Eneli Rimpel)

Holstre naisrühm Kuremari (Kristi Pajuste)

Kaarli rahvamaja naisrühm Särts (Kai Kannistu)

Kalmetu Põhikooli laste tantsrühm (Anu Johani)

Karksi-Nuia Kultuurikeskuse naisrahvatantsurühm „Krõõt“ (Anneli Arraste)

Karksi-Nuia Kultuurikeskuse naisrühm MARI (Leili Nael)

Karksi-Nuia Kultuurikeskuse segarühm „Samm Sassis“ (Anneli Arraste)

Mulgitüdrik (Aime Vilu)

Naisrühm KELLUKE (Maie Tammemäe)

Naisrühm Leola (Maie Roosimaa)

Naisrühm Lilleke (Merilin Metsatsirk)

Naisrühm Oh ja Ah (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Naisrühm Suure-Jaani (Merilin Metsatsirk)

Naisrühm Tantsutosin (Anu Tomp)

Naisrühm Viljandi (Tiia Kadalipp)

Olustvere lapsed (Merilin Metsatsirk)

Olustvere naisrühm „Oo-Lust“ (Anu Mikkor)

Paalalinna ja Olustvere noored (Merilin Metsatsirk)

Paistu naisrühm Anna-Minna (Kristi Pajuste)

Paistu naisrühm Lust (Kristi Pajuste)

Paistu noored (Kristi Pajuste)

Pererühm Huvipere (Maie Tammemäe)

Pererühm Koolipere (Maie Tammemäe)

Pilistvere Pilgar (Ülle Ant)

Rahvatantsurühm Vabajalg (Vaike Rajaste)

Rõõmusõõr (Laura Mander)

Ru-Le-Me (Merilin Metsatsirk)

Saarepeedi Kooli 1.-2. klassi tantsurühm (Liivia Kriisa)

Saarepeedi laste rahvatantsurühm (Anu Mikkor)

Saarepeedi rahvamaja naisrühm „Udusõlg“ (Kertu Alvre)

Segarahvatantsurühm Loits (Jaanika Reier)

Segarühm „Tarvastu“ (Kersti Vunder)

Segarühm Oh ja Ah (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Segarühm Pärilised (Vaike Rajaste)

Suistle  säbulise (Anu Tomp)

Sürgavere naisrühm (Helgi Linnas)

Suure-Jaani kooli algklasside tantsurühm (Jaanika Reier)

Suure-Jaani kooli neiduderühm „Lendlevad Pastlad“ (Tauno Tilk)

Tääksi noorterühm (Anu Mikkor)

Tääksi segarühm Õerutajad (Eve Rink)

Tänassilma Kaheksakand (Merilin Metsatsirk)

Tantsurühm „Sõlesepad“ (Ants Arro)

Tantsurühm „Turel“ (Kristiin Kulpson ja Tiina Ilves)

Tarvastu Gümnaasiumi 6-8.kl (Kersti Vunder)

Tarvastu Gümnaasiumi NeVõ (Marge Almre)

Tarvastu Gümnaasiumi noorte segarühm (Kersti Vunder)

Tirkajad (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia neiduderühm (Laura Mander)

TÜ Viljandi kultuuriakadeemia segarühm (Laura Mander)

ÜTENKUUN (Aime Vilu)

Väike Pilgar (Ülle Ant)

Vastemõisa laste tantsurühm (Krista Prinzmann)

Vastsed naised (Reelika Poroson)

Viiratsi naisrühm Viliende (Merilin Metsatsirk)

Viirsatsi kooli 2.-3. kl pererühm (Tiia Kadalipp ja Merilin Metsatsirk)

Viljandi Gümnaasiumi neiduderühm 1 (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Viljandi Gümnaasiumi neiduderühm 2 (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Viljandi Gümnaasiumi noorte segarühm A1 (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Viljandi Gümnaasiumi noorte segarühm A2 (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Viljandi Gümnaasiumi noorte segarühm E (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Viljandi Huvikooli 6.-8. klassi rühm UPSER (Maie Tammemäe)

Viljandi Huvikooli lasterühm SAMMUKE (Maie Tammemäe)

Viljandi Kesklinna Kooli laste rahvatantsrühm JANE (Maie Tammemäe)

Viljandi Kesklinna Kooli lasterahvatantsurühm GEA (Maie Tammemäe)

Viljandi Kesklinna Kooli lasterahvatantsurühm LIIVI (Maie Tammemäe)

Viljandi Kesklinna Kooli lasterühm KRISTY (Maie Tammemäe)

Viljandi Kesklinna Kooli rahvatantsu- ja liikumisrühm (Elina Tirgo)

Viljandi Kesklinna Kooli rahvatantsurühm „Kaina“ (Elina Tirgo)

Viljandi Kesklinna Kooli tantsurühm „Pillerkaar“ (Elina Kukk)

Viljandi Kesklinna Kooli võimlemisrühm (Eve Rink)

Viljandi Spordikooli rühm (Urve Tamm)

Viljandi Spordikooli võimlejad (Katrin Peterson)

Viljandi Jakobsoni Kooli „Hebe“ (Ave Alvre ja Kertu Alvre)

Viljandi Kesklinna Kooli pererühm VILJANTAR (Eve Rink, Kersti Vunder ja Meriliis Villem)

Wallatud (Aime Vilu)

Back To Top